Zarezerwuj już dziś dogodny termin
Tel. 663 220 356
EN

Tutaj gramy

Krakowskie Brzegi to nowoczesne pole, które powstało z miłości do paintballa, a także dzięki doświadczeniu, które zebraliśmy przez lata.

więcej

Masz dość nudnych imprez? Chcesz aktywnie wypocząć, ukrywając się w zakamarkach starego fortu? Zabierz przyjaciół i przyjedź na paintball!

więcej

Tarnowski Plac Boju to obszar dla miłośników gier terenowych, na którym rozgrywka toczy się między opuszczonymi budynkami.

więcej

Arena "Poligon Wesoła" znajduje się w pobliżu hotelu i restauracji Wesoła, co pozwala na regenerację sił po rozgrywce, a nawet zorganizowanie super imprezy!

więcej

Paintball na hali sportowej to idealne rozwiązanie na "brzydsze" dni. Tutaj pogoda, czas ani pora dnia (gry nocne) nie grają żadnej roli.

więcej

Batalia w samym sercu Górnego Śląska? To pole stworzone specjalnie dla Ślązaków, które gwarantuje wielkie emocje!

więcej

Jedno miejsce i wiele możliwości. 2 różne areny paintballowe oraz możlwość gry w hotelu. To wszystko na was już czeka w Rzeszowie.

więcej

Nowa odsłona poligonu paintballowego w Mielcu. W jednym miejscu 2 areny paintballowe, w tym jedna dla dzieci od 8 roku życia (SPLAT MASTER)

więcej

Nowy Sącz to lokalizacja z doskonałym klimatem i fajnymi widokami. To świetne miejsce na imprezy integracyjne, wieczór kawalerski i... huczną zabawę!

więcej

Paintball we wskazanym przez Ciebie miejscu? Z nami to możliwe! Zabawa w sercu gór: Zakopane, Nowy Targ, Poronin, Murzasichle... Nie zwlekaj!

więcej

"Zawsze tam, gdzie Ty" - śpiewał Lady Pank. Mobilny Paintball to idealny pomysł na imprezę integracyjną w dowolnym miejscu!

więcej

Opuszczone hale, budynki, lasy, łąki... Imprezy integracyjne organizowaliśmy już dosłownie wszędzie. A gdzie ma się pojawić Twoja Arena?

więcej

Strzelanie z broni ostrej, paintballowej, repliki broni ASG, wiatrówki, profesjonalne proce, rzucanie do celu tomahawkiem, nożami i gwiazdami shuriken...

więcej

Dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, suchy basen, trampolina, minionki, malowanie twarzy, kule wodne... Zarezerwuj uśmiech dla swojego dziecka - skontaktuj się z nami już dziś

więcej

Uwaga! Organizujemy kompleksowe imprezy w plenerze oraz w obiektach zamkniętych. Serdecznie zapraszamy.

więcej
« poprzednia 1 następna »